Data przyjazdu
Data wyjazdu

O nas

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodKa wczasowego w Dusznikach Zdroju – „Siódme Niebo”.

 


Siódme Niebo w Dusznikach Zdroju to ośrodek wczasowy w sąsiedztwie parku zdrojowego, w samym sercu Dusznik-Zdroju. 

Nazwa Siódme Niebo jest nawiązaniem do największej pasji właścicielki Małgosi , czyli do skoków spadochronowych. Na terenie obiektu można spotkać mnóstwo zdjęć i pamiątek związanych ze skokami spadochronowymi. 

W Siódmym Niebie mieści się również centurm szkoleniowe Szkoły Spadochronowej DEDAL pod kierownictwem Jacka "Azji" Brzezińskiego. 
 

 

SiódmE NieBO TO PRZEDE WSZYSTKIM GOŚCINNOŚĆ I DOMOWA ATMOSFERA. 


Dołożyliśmy wszelkich starań, by nocowanie w Dusznikach Zdroju było w jak najlepszej atmosferze. Pokoje w „Siódmym Niebie” posiadają łazienkę, ręczniki oraz dostęp do WiFi.


 

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy komfortowe dwupokojowe apartamenty (4-6 osobowe)

 

„Siódme Niebo” w Dusznikach Zdroju to przytulne i gościnne miejsce, idealne dla osób i rodzin ceniących niezależność i swobodę.

 

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 47 miejsc noclegowych


oraz dwie sale konferencyjne, przestronną jadalnię, bar, salkę do fitness, saunę, parking i ogródek sezonowy. Zapewnienie Gościom odpoczynku w rodzinnej atmosferze to nasz priorytet. „Siódme Niebo” i Duszniki Zdrój to najlepszy duet gwarantujący prawdziwy wypoczynek w uzdrowisku. W obiekcie znajdą Państwo przyjazny i pomocny personel oraz drobne udogodnia na życzenie: żelazko, deska do prasowania, suszarka, krzesełko dla dziecka, zabawki. 

  

wspaniała lokalizacja!

 

Nasz obiekt posiada bardzo korzystną lokalizację w Dusznikach Zdroju – Siódme Niebo znajduje się w sąsiedztwie parku zdrojowego z pijalnią Wód Mineralnych (100m). Jest to idealne miejsce na spokojny wypoczynek w Dusznikach Zdroju, które zapewniają mnóstwo atrakcji. Kurort Duszniki Zdrój związany jest z postacią króla Polski - Jana Kazimierza oraz z Fryderykiem Chopinem. Termy Jan Kazimierz oddalone są o 200 m. To miejsce, gdzie odnowa biologiczna w Dusznikach Zdroju nie ma sobie równych.
 

Dworek Chopina słynie z koncertów muzyki klasycznej goszcząc co roku festiwale i znanych pianistów. Od 1946 roku odbywa się w Dusznikach Zdroju Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. Pobyt w Siódmym Niebie jest idealnym miejscem wypoczynku w kurorcie uzdrowiskowym, jest także świetną bazą wypadową w Góry Stołowe, Kotlinę Kłodzką oraz na Dolny Śląsk.

 
 

 

Znany z narciarskiej bazy Zieleniec, dzielnica Dusznik,


dysponuje największą w Sudetach ofertą dla amatorów białego szaleństwa. Sąsiadujące z kurortem Duszniki Zdrój Góry Orlickie i Góry Bystrzyckie doskonałe nadają się na piesze i rowerowe wycieczki.
Wiele atrakcji turystycznych czeka w pobliskich Czechach – warto wybrać się skosztować miejscowych specjałów.
Nie bez powodu Duszniki Zdrój są kurortem, ba!, uzdrowiskiem, nie bez powodu.

  

 

 


Czyste powietrze, pijalnie wód w Dusznikach Zdroju prozdrowotnych, mnóstwo parków i miejsc do spacerów powodują, że Duszniki Zdrój to świetne miejsce na wakacje indywidualne lub rodzinne, odnowę biologiczną czy wypoczynek zdrowotny, dlatego zapraszamy do Siódmego Nieba!

 

Jak dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl